خدمات خانه امید- ۱شهریور الی ۲۵ آبان ۱۴۰۱

بازنشسته گرامی
صندوق بازنشستگی کشوری در نظر دارد با مشارکت و اعمال نظرات شما عزیزان در خصوص طراحی، اصلاح و بهبود فرآیند انواع خدمات این صندوق اقدام نماید، خواهشمند است در صورت علاقه‌مندی ابتدا فرم مربوط به طرح زیر را تکمیل و در پایان دکمه ثبت را انتخاب کنید.

دریافت الکترونیکی گواهی کسر از حقوق – ۱ تیر الی ۱ شهریور ۱۴۰۱

بازنشسته گرامی
با توجه به صدور گواهی / ضمانت کسر از حقوق به صورت الکترونیکی از طریق درگاه خدمات الکترونیک صندوق یازنشستگی کشوری، خواهشمند است در صورت تمایل درباره شیوه ارائه این خدمت و میزان رضایت از این طرح، اعلام نظر فرمایید و در پایان دکمه ثبت را انتخاب کنید.


نتایج:

۱- آیا با طرح صدور الکترونیک گواهی کسر از حقوق موافق هستید؟ ۲- به نظر شما نحوه دریافت نسخه گواهی کسر از حقوق به چه صورت باشد؟ ۳- به نظر شما کدام روش برای ابطال گواهی کسر از حقوق مناسب است؟
بله: ۹۲.۴%
خیر: ۷.۶%
ارائه نسخه معتبر برای بانک (قابل دریافت از طریق کامپیوتر): ۳۹.۳%
تحویل نسخه اصل و چاپی از طریق پست: ۱.۹%
هر دو مورد بنا به نیاز متقاضی: ۵۸.۷%
مراجعه حضوری به مدیریتهای استانی: ۲.۴%
مراجعه حضوری به شعب منتخب بانک صادرات: ۷.۰%
ابطال گواهی با ثبت درخواست به صورت الکترونیکی: ۹۰.۷%

تسهیلات خرید کالای خانگی ایرانی- ۱ تیر الی ۱ شهریور ۱۴۰۱

بازنشسته گرامی
با توجه به ارائه تسهیلات اعتباری برای خرید لوازم خانگی از گروه صنعتی انتخاب در سال گذشته، خواهشمند است در صورت تمایل درباره شیوه ارائه این خدمت و میزان رضایت از این طرح اعلام نظر فرمایید و در پایان دکمه ثبت را انتخاب کنید.


نتایج:

۱- آیا از طرح تسهیلات خرید کالای خانگی ایرانی رضایت دارید؟ ۲- آیا مایل به ادامه یافتن طرح خرید کالای خانگی هستید؟ ۳- در صورت ادامه یافتن طرح کدام یک از موارد ذیل را تایید می‌کنید: ۴- با کدام یک از گزینه های زیر بیشتر موافق هستید؟
بله: ۷۳.۹%
خیر: ۲۶.۱%
بله: ۹۱.۱%
خیر: ۸.۹%
ادامه یافتن طرح مانند دوره قبل با نرخ سود ۱۰درصد و اقساط ۶۰ماهه: ۴۱.۵%
اجرای طرح با کاهش نرخ سود بانکی به ۶.۵درصد و اقساط ۳۶ماهه: ۵۸.۵%
پرداخـت ۲ درصد به عنـوان پیـش پرداخـت در ابتدای خرید (همانند دوره قبل): ۸۷.۵%
پرداخت ۱۰درصد به عنوان پیش پرداخت در ابتدای خرید: ۱۲.۵%

خدمات اطلاع رسانی – ۱ اردیبهشت تا ۱ تیر ۱۴۰۱

بازنشسته گرامی
با توجه به ابزارهای مختلف دستیابی به اخبار صندوق بازنشستگی کشوری، خواهشمند است در صورت امکان درباره شیوه دسترسی به اخبار و میزان رضایت از نحوه اطلاع رسانی صندوق اعلام نظر فرمایید و در پایان دکمه ثبت را انتخاب کنید.


نتایج:

۱. از چه روشی برای دسترسی به اخبار صندوق بازنشستگی کشوری استفاده می‌کنید؟ ۲- رضایت شما از سهولت دسترسی به اخبار و خدمات الکترونیک صندوق به چه میزان است ؟ ۳.رضایت شما از محتوای رادیو صبا به چه میزان است؟ ۴.به چه میزان نسبت به انتشار الکترونیکی مجله ثمر رضایت دارید؟
سایت صندوق: ۵۷.۳%
اینستاگرام صندوق: ۳.۸%
پیام رسان بله: ۶.۵%
نرم افزار صبا(صبااپ): ۲۳.۱%
سایر: ۹.۴%
۳.۳ از ۵ ۲.۵ از ۵ ۲.۶ از ۵

خدمات رفاهی – ۱ اسفند ۱۴۰۰ تا ۳۱ فروردین ۱۴۰۱

با توجه به اجرای خدمات رفاهی در زمینه‌های مختلف در صندوق بازنشستگی کشوری از شما بازنشسته محترم تقاضا داریم در مورد کیفیت عملکرد طرح‌های زیر اعلام نظر فرمایید و در پایان دکمه ثبت را انتخاب کنید.


نتایج:

۱- میزان رضایت شما از طرح یاری (خرید تخفیفی و تقسیطی از فروشگاه افق کوروش) چقدر است؟ ۲-میزان رضایت شما از طرح یاری (خرید تخفیفی و تقسیطی از لوازم خانگی ایرانی) چقدر است؟ ۳-میزان رضایت شما از طرح یاری (حمایت از پایان نامه‌های دانشجویی) چقدر است؟ ۴-میزان رضایت شما از طرح یاری (تخفیفات کفش ملی) چقدر است؟ ۵-میزان رضایت شما از طرح یاری (تخفیفات بیمه ملت) چقدر است؟ ۶-میزان رضایت شما از تورهای بازنشستگی چقدر است؟
۱.۸ از ۳ ۱.۸ از ۳ ۱.۸ از ۳ ۱.۶ از ۳ ۲.۰ از ۳ ۱.۶ از ۳

خدمات الکترونیک – ۱۲ الی ۳۰ بهمن ۱۴۰۰

با توجه به اجرای خدمات الکترونیکی در زمینه‌های مختلف در صندوق بازنشستگی کشوری از شما بازنشسته محترم تقاضا داریم در مورد کیفیت عملکرد هریک از  خدمات زیر اعلام نظر فرمایید و در پایان دکمه ثبت را انتخاب کنید.

نتایج:

۱- میزان رضایت شما از درگاه خدمات الکترونیک صندوق "sabasrm" چقدر است؟ ۲- میزان رضایت شما از عملکرد برنامه تلفن همراه صبا "sabaapp" چقدر است؟ ۳- میزان رضایت شما از نحوه پاسخگویی مرکز ارتباط با ذینفعان "سامانه ۲۵۰۰" چقدر است؟
۳.۲ از ۴ ۲.۶ از ۴ ۲.۷ از ۴