خدمات زیارت اربعین حسینی

صندوق بازنشستگی کشوری با هدف تسهیل حضور پرشور بازنشستگان عزیز کشوری در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی از طریق مهیا کردن محل استراحت و اسکان زائرین بازنشسته این صندوق و خانواده آنان، مجموعه‌ای از خدمات زیارتی شامل برپایی موکب، اسکان بازنشستگان مشترک این صندوق و خانواده آنان و برنامه‌های فرهنگی را ارائه می‌کند.

این صندوق جهت تسهیل عزیمت زائرین به کربلای معلا و حضور در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی اقدام به مشارکت در برپایی موکب‌هایی در شهرهای کربلا، نجف و مسیر نجف به کربلا در کشور عراق کرده است تا همراه با زائرین حسینی به ویژه بازنشستگان عزیز در این مراسم معنوی و باشکوه مشارکت کند.

شرایط ثبت نام

۱.با توجه به اینکه بر اساس مصوبه ستاد مرکزی اربعین تشرف به زیارت اربعین حسینی منوط به ثبت نام در سامانه سماح و رعایت کلیه دستورالعمل‌های بهداشتی در این زمینه می‌باشد، لذا کلیه مشتاقان عزیز باید در این سامانه ثبت نام قطعی شده باشند.

۲. ثبت نام از متقاضیان هیچگونه تعهدی برای صندوق بازنشستگی کشوری برای اعزام و حمل و نقل متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.

۳.مهلت ثبت درخواست امکان استفاده از مجموعه خدمات ایام اربعین صندوق بازنشستگی کشوری تا روز چهارشنبه ۲ شهریورماه ۱۴۰۱ می‌باشد.

۴.نتیجه قطعی ثبت نام پس از بررسی و تعیین اولویت بر مبنای ظرفیت موکب‌ها اطلاع‌رسانی خواهد شد. بر این اساس اطلاعیه‌های بعدی را از طریق سایت اطلاع‌رسانی و درگاه خدمات الکترونیک صندوق پیگیری نمایید.