خرید اعتباری لوازم خانگی صنایع استیل البرز

پیرو امضای تفاهم‌نامه صندوق بازنشستگی کشوری با شرکت صنایع استیل البرز (تأمین‌کننده و فروشنده لوازم خانگی توکار آشپزخانه) این امکان فراهم شده است تا بازنشستگان و وظیفه‌بگیران گرامی بتوانند کالاهای مورد نیاز خود را به صورت اقساط خریداری کنند.

شرایط و چگونگی خرید

۱. برای هر یک از بازنشستگان، اعتبار مشخصی (حداکثر ۱۲ میلیون تومان) برای خرید لوازم خانگی توکار آشپزخانه در نظر گرفته شده است؛ این اعتبار بر اساس خالص دریافتی حقوق ماهانه محاسبه شده و در سامانه خرید شرکت استیل البرز قابل مشاهده است.
۲. هنگام خرید مقدار اعتبار درخواستی در هر خرید-تا سقف اعتبار قابل تخصیص- توسط خریدار تعیین می‌شود.
۳. در هر خرید، ۲ درصد از بهای کالا به صورت نقدی (صرفا از طریق سپهر کارت بانک صادرات بازنشسته گرامی) دریافت می‌‌شود و ۹۸ درصد باقیمانده بدون سود بانکی و در ۱۲ قسط مساوی (یک ساله) از حقوق ماهانه کسر خواهد شد.
۴. در صورتی که بهای کالا، بیش از سقف اعتبار در نظر گرفته شده باشد، مبلغ اضافه بر اعتبار باید به صورت نقدی پرداخت شود.
۵. استفاده از اعتبار در نظر گرفته شده، کاملا اختیاری است و بازنشستگان می‌توانند در صورت تمایل در یک یا چند نوبت از این اعتبار استفاده کنند.
۶. مهلت استفاده از اعتبار خرید قسطی لوازم خانگی تا پایان خردادماه سال ۱۴۰۲ است.
۷. خرید لوازم خانگی توکار صرفا از طریق فروشگاه اینترنتی صنایع استیل البرز انجام می‌شود و کالای خریداری شده درب منزل به شما تحویل داده خواهد شد.
۸. هزینه حمل و نقل تا درب منزل برعهده شرکت صنایع استیل البرز و از درب منزل تا داخل آپارتمان برعهده خریدار است.
۹. اطمینان از سلامت کالای خریداری شده هنگام تحویل و رعایت شرایط نصب و گارانتی کالا بر عهده خریدار است و صندوق بازنشستگی کشوری هیچ مسئولیتی در این خصوص برعهده نخواهد داشت.

برای انتخاب و خرید لوازم خانگی توکار آشپزخانه صنایع استیل البرز روی دکمه روبه‌رو کلیک کنید.