توضیحات اداره کل فرهنگی-اجتماعی درباره فروش قسطی لوازم خانگی:

تا هفته آینده کمبود موجودی برطرف خواهد شد

در پی تماس‌ها و پرسش‌های برخی بازنشستگان گرامی در خصوص تنوع کم لوازم خانگی عرضه شده در بسته هفتم طرح یاری (خرید قسطی لوازم خانگی) یا موجود نبودن کالاهای انتخاب شده، اداره کل فرهنگی-اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری توضیحات زیر را منتشر کرد:

بسته هفتم طرح یاری با هدف تأمین کالای مصرفی بادوام به ارائه پنج  نوع از مهمترین لوازم خانگی مورد نیاز برای جامعه بازنشستگان کشوری به اجرا گذاشته شد. در هماهنگی با طرفین تفاهم‌نامه تلاش شده است تا کالاهایی در اولویت ارائه قرارگیرند که خرید نقدی آن‌ها دشوارتر است. بر این اساس و در این مرحله از طرح، اجاق گاز، یخچال و یخچال – فریزر، تلویزیون، ماشین لباسشویی و جاروبرقی قابل خرید خواهد بود.

در مراحل بعدی این طرح سعی خواهد شد تا با افزایش پوشش خدمات فروش به سایر لوازم و وسایل مورد نیاز بازنشستگان، رضایت خاطر بیشتری برای آنان فراهم آید.

لازم به ذکر است کالاهای ارائه شده در وبسایت خرید اینترنتی گروه صنعتی انتخاب با توجه به استقبال بازنشستگان، گاه با فقدان موقت موجودی مواجه شده که با توجه به برآوردهای جدید کوشش شده است تا با هماهنگی با کارخانه، خط تولید به گونه‌ای تنظیم شود که به سرعت موجودی لازم جهت خرید فراهم آید. بدین منظور و طی هفته آینده موجودی کالا در بازه‌های زمانی گوناگون به شکل روزانه و هفتگی و با توجه به میزان خرید، شارژ و قابل استفاده خواهد بود.