به دنبال فروش تخفیفی و تقسیطی بیمه‌نامه

جوایز «مهرماه» بیمه ملت به سه نفر از بازنشستگان اهدا شد

جوایز مهرماه بیمه ملت به سه نفر از منتخبان طرح مشترک بیمه ملت و صندوق بازنشستگی کشوری جوایزی اهدا شد.

بر اساس این طرح، بیمه ملت بیمه‌نامه‌های بدنه خودرو، آتش‌سوزی منازل مسکونی، عمر و حادثه انفرادی و نیز بیمه شخص ثالث خودرو (مازاد مالی و پوشش‌های تکمیلی) را با 25 تا 30 درصد تخفیف (افزون بر تخفیف‌های موجود) و به صورت قسطی در اختیار بازنشستگان و وظیفه‌بگیران کشوری قرار می‌دهد.

تفاهم‌نامه صندوق بازنشستگی کشوری با بیمه ملت از خرداد سال‌جاری اجرایی شده و در این زمان، نزدیک به 45 هزار بیمه‌نامه به ارزش حدود 500 میلیارد ریال برای بازنشستگان صادر شده است.

به همین مناسبت و برای گسترش فرهنگ بیمه در سطح جامعه، از سوی بیمه ملت در ابتدای هر ماه به سه نفر از منتخبان طرح مشترک بیمه ملت و صندوق بازنشستگی کشوری جوایزی اهدا می‌شود. این سه نفر عبارت‌اند از کسی که بالاترین خرید بیمه‌نامه در ماه را داشته باشد؛ کسی که بیشترین منتسب را برای خرید بیمه‌نامه معرفی کرده باشد و نفر سومی که به قید قرعه از میان خریداران بازنشسته انتخاب می‌شود.

بر اساس گزارش روابط عمومی شرکت بیمه ملت؛ با انجام قرعه‌کشی در مهرماه، آقای «م. غفرانی» به قید قرعه برنده جایزه از سوی بیمه ملت شده است و به آقای «ج. بوچالی» با معرفی بیشترین تعداد منتسب و آقای «ر. روح‌پرور» با بالاترین میزان خرید بیمه‌نامه، از سوی بیمه ملت جوایزی اهدا می‌شود.

این جوایز به صورت نقدی است و به حساب بازنشستگان نامبردگان واریز می‌شود.

گفتنی است شرکت بیمه ملت از جمله شرکت‌های تابع صندوق بازنشستگی کشوری است که بخشی از سهام آن در اختیار بازنشستگان کشوری قرار دارد.

برای آشنایی با محصولات تخفیفی و تقسیطی بیمه ملت و چگونگی خرید آن‌ها اینجا کلیک کنید.