با اجرای طرح حمپاد صورت می‌گیرد

حمایت مالی از پایان نامه فرزندان بازنشستگان کشوری

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از اجرای طرح حمپاد و حمایت مالی از پایان نامه فرزندان بازنشستگان و وظیفه بگیران تحت پوشش این صندوق خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، محمود مرتضایی فرد امروز، یکشنبه، دهمخ آبان‌ماه ۱۳۹۹ با اعلام این خبر اظهار داشت: برپایه این طرح برای هر پایان نامه پس از تصویب موضوع در گروه آموزشی و شورای تحصیلات تکمیلی دانشکده یا دانشگاه محل تحصیل، برای مقطع کارشناسی ارشد ۳ میلیون تومان و برای مقطع دکترای تخصصی نیز ۵ میلیون تومان پرداخت خواهد شد. این تسهیلات با کارمزد سالانه ۴ درصد و بازپرداخت ۳۶ ماهه (سه ساله) ارائه می شود.

او بابیان این‌که «افراد متقاضی برای ثبت درخواست خود باید به سامانه طرح حمپاد در درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی sabasrm.ir مراجعه کنند» گفت: متقاضیان از ۱۱ آبان تا ۳۰ آذرماه فرصت دارند تا با مراجعه به درگاه مذکور و ثبت اطلاعات و همچنین بارگذاری مدارک و مستندات لازم، تقاضای خود را ثبت کنند.

مرتضایی فرد یادآور شد: صندوق بازنشستگی کشوری پس از احراز هویت فرد متقاضی و تأیید مراحل اداری و آموزشی دانشجوی تحصیلات تکمیلی، به ازای هر موضوع پایان نامه مصوب از ۱۵ دیماه ۱۳۹۹ اقدام به پرداخت تسهیلات می کند که مبلغ آن به حساب فرد بازنشسته یا وظیفه بگیر تحت پوشش واریز خواهد شد.

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری همچنین تصریح کرد: در صورت وجود تعداد زیاد ثبت نام کنندگان، اولویت با کسانی خواهد بود که تحت تکفل دفترکل تحت پوشش این صندوق باشند.

همچنین در صورت تشابه موضوعی، بر اساس کاربرد موضوع و تناسب آن با حوزه‌های مورد نیاز و مرتبط با فعالیت‌های صندوق بازنشستگی، امتیازبندی انجام شده و اعطای تسهیلات صورت می گیرد.

مرتضایی فرد با توضیح نحوه ثبت نام و مدارک لازم برای طی کردن فرآیند طرح حمپاد نیز گفت: لازم است متقاضیان فرم معرفی عنوان پژوهش مصوب شده خود را (پیوست شماره یک) به همراه مدارک مورد نیاز که شامل ثبت اطلاعات هویتی، تصویر کارت ملی، شناسنامه و کارت دانشجویی است تا زمان مقرر شده در درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی sabasrm.ir بارگذاری و ثبت کنند.

برای ورود به صفحه طرح حمپاد و ثبت‌نام این‌جا کلیک کنید.