بنا به درخواست بازنشستگان گرامی

زمان ثبت‌نام طرح حمایت از پایان‌نامه‌های دانشجویی تا 15 بهمن‌ماه تمدید شد

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: با توجه به درخواست تعدادی از فرزندان بازنشستگان کشوری متقاضی استفاده از طرح حمپاد برای تمدید زمان ثبت نام در این طرح، امکان ثبت نام اینترنتی متقاضیان محترم از اول دی تا 15بهمن 1399 مجددا فراهم خواهد شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، محمود مرتضایی فرد امروز (دوشنبه 24 آذرماه) با بیان اینکه تعدادی از متقاضیان، به دلیل مشکل در تردد میان شهری، ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی و کاهش ساعات اداری در برخی استان ها، امکان اخذ مدارک لازم از دانشگاه های محل تحصیل خود را نداشته و درخواست تمدید زمان ثبت نام را داشته اند، صندوق بازنشستگی کشوری تصمیم گرفت تا با اجرای مرحله دوم طرح حمپاد و بدون ایجاد وقفه در فرایند ثبت نام، مهلت ثبت درخواست دانشجویان محترم را تمدید کند.
وی افزود: متقاضیان می توانند در صورت موفق نشدن برای ثبت نام مرحله نخست که تا 30 آذرماه ادامه دارد، از اول دی تا 15بهمن ماه 1399 ازطریق درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی sabasrm.ir برای مرحله دوم این طرح، اقدام به ثبت نام کنند.
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به اینکه «زمان پرداخت کمک هزینه تعیین شده احتمالا نیمه اسفندماه امسال خواهد بود»، افزود: سایر شرایط ثبت نام درخصوص مدارک مورد نیاز و مبالغ پرداختی طبق روال قبل بوده و ثبت نام اینترنتی ازطریق درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری صورت خواهد گرفت.
گفتنی است، صندوق بازنشستگی کشوری باهدف حمایت از فرزندان بازنشستگان، در آبان امسال در قالب طرحی با عنوان «حمپاد» اقدام به حمایت مالی از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری فرزندان بازنشستگان کرد.
برای ورود به صفحه مربوطه اینجا کلیک کنید.