با تمدید مهلت ثبت نام تا پایان مردادماه 1400

ثبت‌نام مرحله سوم حمپاد برای حمایت از پایان نامه‌های بازنشستگان دانشجو امکان‌پذیر شد

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از فراهم شدن امکان پرداخت تسهیلات طرح حمپاد به بازنشستگان این صندوق که در مرحله تایید پروپوزال پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد و دکترا هستند خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، محمود مرتضایی فرد با اعلام این خبر گفت: با دستور مدیرعامل صندوق بازنشستگی و در مرحله سوم طرح حمپاد، علاوه بر فرزندان بازنشستگان کشوری، بازنشستگانی که در پروپوزال پایان نامه آنان در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا تایید شده باشد، می توانند برای دریافت این تسهیلات ثبت نام کنند.

مرتضایی فرد با بیان اینکه «مهلت ثبت نام مرحله سوم طرح حمپاد تا روز چهارشنبه 30تیرماه از طریق درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی به نشانی sabasrm.ir است» اظهار داشت: این تسهیلات برای مقطع کارشناسی ارشد 3میلیون تومان و برای مقطع دکترا 5میلیون تومان است که در صورت تامین اعتبارات لازم تا اواسط شهریور ۱۴۰۰ قابل پرداخت خواهد بود.

وی یادآور شد: این تسهیلات و فرآیند ثبت نام و شرایط آن دقیقا مشابه قبل است و بازنشستگان و فرزندان آنها می توانند با مراجعه به درگاه خدمات الکترونیک ضمن مشاهده شرایط و ضوابط، نسبت به ثبت نام و ارسال مدارک لازم اقدام کنند.

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری همچنین تاکید کرد: ثبت نام در این سامانه هیچونه حقی برای پرداخت تسهیلات ایجاد نمی کند و پس از پایان مهلت ثبت نام تمامی درخواست ها بررسی و براساس اولویت ها و تعداد تسهیلات تعیین شده از سوی بانک، نسبت به پرداخت آن به افراد «واجد شرایط» اقدام خواهد شد.

به گفته او، مهلت ثبت‌نام استفاده از تسهیلات طرح حمپاد که قبلا تا 30 تیرماه تعیین شده بود، تا 31 مردادماه 1400 تمدید شده است.

گفتنی است که مرحله اول و دوم تسهیلات حمپاد در دی و اسفند سال 99 به حساب بیش از ۷هزار و ۴۰۰نفر از مشمولان این طرح واریز شده بود.