خرید قسطی لوازم خانگی ایرانی

پیرو امضای تفاهم‌نامه صندوق بازنشستگی کشوری با بانک صادرات ایران و گروه انتخاب، که تأمین‌کننده و فروشنده لوازم خانگی است، این امکان فراهم شده است تا بازنشستگان و وظیفه‌بگیران گرامی بتوانند کالاهای مورد نیاز خود را به صورت قسطی خریداری کنند.

شرایط و چگونگی خرید قسطی لوازم خانگی

  1. برای هر یک از بازنشستگان، اعتبار مشخصی (حداکثر 50 میلیون تومان) برای خرید لوازم خانگی در نظر گرفته شده است. این اعتبار بر اساس خالص دریافتی حقوق ماهانه محاسبه شده است. مبلغ اعتبار اولیه خود را می‌توانید ذیل همین صفحه مشاهده کنید.
  2. در هر خرید، 2 درصد از بهای کالا به صورت نقدی (صرفا از طریق سپهر کارت بانک صادرات بازنشسته گرامی) دریافت می‌‌شود و 98 درصد باقیمانده با سود 10 درصد در 60 قسط مساوی (پنج ساله) از حقوق ماهانه کسر خواهد شد.
  3. در صورتی که بهای کالا، بیش از سقف اعتبار در نظر گرفته شده باشد، مبلغ اضافه بر اعتبار باید به صورت نقدی پرداخت شود.
  4. استفاده از اعتبار در نظر گرفته شده، کاملا اختیاری است و بازنشستگان می‌توانند در صورت تمایل در یک یا چند نوبت از این اعتبار استفاده کنند.
  5. مهلت استفاده از اعتبار خرید قسطی لوازم خانگی تا شهریورماه سال 1400 است.
  6. خرید لوازم خانگی صرفا از طریق فروشگاه اینترنتی گروه انتخاب انجام می‌شود و کالای خریداری شده درب منزل به شما تحویل داده خواهد شد.
  7. هزینه حمل و نقل تا درب منزل برعهده گروه انتخاب و از درب منزل تا داخل آپارتمان برعهده خریدار است.
  8. اطمینان از سلامت کالای خریداری شده هنگام تحویل و رعایت شرایط نصب و گارانتی کالا بر عهده خریدار است و صندوق بازنشستگی کشوری هیچ مسؤولیتی در این خصوص برعهده نخواهد داشت.

به آگاهی می‌رساند آغاز اجرای این طرح از روز 20 مهرماه 1399 خواهد بود و از طریق همین صفحه می‌توانید به سامانه خرید آنلاین متصل شوید. 

برای آگاهی از میزان اعتبار خود این‌جا کلیک کنید.