خرید تخفیفی – اعتباری از فروشگاه‌های افق کوروش

نظر به درخواست های فراوان بازنشستگان کشوری برای در اختیار گذاشتن شرایط خرید از فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش به دلیل پراکندگی سراسری و قابل دسترس بودن، پس از تفاهم با این فروشگاه، مقرر گردید تا از ابتدای شهریور سال ۱۴۰۰، شرایط خرید اقساطی برای بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری فراهم شود.

مبلغ اعتبار قابل استفاده
برپایه این طرح، برای هر بازنشسته و وظیفه بگیر کشوری مبلغ ۱.۵۰۰.۰۰۰ تومان(یک میلیون و پانصد هزار تومان) اعتبار در نظر گرفته شده است. پس از هر خرید توسط بازنشسته، مبلغ استفاده شده از اعتبار، در ۳ قسط از حقوق ماهانه کسر خواهد شد.
لازم به ذکر است که پس از پرداخت هر قسط، به میزان قسط پرداخت شده، دوباره به مبلغ اعتبار افزوده می شود.
همچنین بازنشستگان می توانند هیچ استفاده ای از اعتبار در نظر گرفته شده نکنند و تا هنگام خرید، هیچ قسطی از آنها کسر نخواهد شد.

سود تسهیلات خرید اعتباری
بر اساس تفاهم با فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، سود تسهیلات خرید اعتباری برابر صفر درصد می باشد.

چگونگی استفاده از تسهیلات
بازنشستگان می‌توانند با استفاده از این اعتبار از همه کالاهایی که در فروشگاه‌های زنجیره ای افق کوروش عرضه می‌شود تا سقف ۱.۵۰۰.۰۰۰ تومان(یک میلیون و پانصد هزار تومان) خرید کنند. این تسهیلات برای همه بازنشستگان به صورت خودکار و از طریق سپهرکارت بانک صادرات فعال شده است.
در هنگام خرید و محاسبه کالاها ، کارت حقوقی خود (سپهر کارت بانک صادرات) را به متصدی فروش تحویل داده و پایانه فروش کارت را به عنوان بازنشسته کشوری شناسایی کرده و مسئول صندوق فروشگاه در صورت رضایت بازنشسته، نوع خرید را به صورت اعتباری منظور می کند.

لازم به ذکر است که به منظور اطمینان از مراجعه خود بازنشسته و وظیفه بگیر و جلوگیری از سوء استفاده از کارتهای بازنشستگان گرامی، برای خرید اعتباری می بایست ۵ درصد مبلغ کل خرید به صورت نقدی پرداخت شود.
شما می توانید از طریق لینک زیر، از شماره کارت فعال شده برای خرید اعتباری اطلاع یابید:

بررسی شماره کارت فعال در طرح

-در خرید اعتباری کلیه تخفیف های عمومی فروشگاه و تخفیف ۱۸ درصد محصولات پگاه منظور خواهد شد.

-در خرید نقدی بازنشستگان محترم علاوه بر تخفیفات عمومی فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش و تخفیف ۱۸ درصدی محصولات پگاه، از تخفیف ۳.۵ درصد ویژه بازنشستگان نیز برخوردار می گردند.

-استفاده از تخفیف ۳.۵ درصدی تنها در صورت خرید بیش از۱۲۰ هزار تومان کالا(که شامل کالاهای تعزیراتی هم نباشد) اعمال خواهد شد.

جهت اطلاع از آدرس شعب فروشگاه های افق کوروش، به لینک زیر مراجعه فرمایید:

آدرس شعب افق کوروش

برای اطلاع از اخبار، به سایت اطلاع‌رسانی صندوق بازنشستگی کشوری مراجعه یا ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.