خرید تخفیفی – اعتباری از فروشگاه‌های افق کوروش

نظر به درخواست های فراوان بازنشستگان کشوری برای در اختیار گذاشتن شرایط خرید از فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش به دلیل پراکندگی سراسری و قابل دسترس بودن، پس از تفاهم با این فروشگاه، مقرر گردید تا از ابتدای شهریور سال ۱۴۰۰، شرایط خرید اقساطی برای بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری فراهم شود.

مبلغ اعتبار قابل استفاده
– برپایه این طرح، برای هر بازنشسته و وظیفه بگیر کشوری مبلغ ۱.۵۰۰.۰۰۰ تومان(یک میلیون و پانصد هزار تومان) اعتبار در نظر گرفته شده است. پس از هر خرید توسط بازنشسته، مبلغ استفاده شده از اعتبار، در ۳ قسط از حقوق ماهانه کسر خواهد شد.
– پس از پرداخت هر قسط، به میزان قسط پرداخت شده، دوباره به مبلغ اعتبار افزوده می شود.

– بازنشستگان و وظیفه بگیران با خرید حداقل ۱۰۰ هزار تومان از یکی از فروشگاه‌های افق کوروش،  مشمول استفاده از این میزان اعتبار خواهند شد.

– بازنشستگان می توانند هیچ استفاده ای از اعتبار در نظر گرفته شده نکنند و تا هنگام خرید، هیچ قسطی از آنها کسر نخواهد شد.

سود تسهیلات خرید اعتباری
بر اساس تفاهم با فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، سود تسهیلات خرید اعتباری برابر صفر درصد می باشد.

چگونگی استفاده از تسهیلات
– بازنشستگان می‌توانند با استفاده از این اعتبار از همه کالاهایی که در فروشگاه‌های زنجیره ای افق کوروش عرضه می‌شود تا سقف ۱.۵۰۰.۰۰۰ تومان(یک میلیون و پانصد هزار تومان) خرید کنند. این تسهیلات برای همه بازنشستگان به صورت خودکار و از طریق سپهرکارت بانک صادرات فعال شده است.
– در هنگام خرید و محاسبه کالاها ، کارت حقوقی خود (سپهر کارت بانک صادرات) را به متصدی فروش تحویل داده و پایانه فروش کارت را به عنوان بازنشسته کشوری شناسایی کرده و مسئول صندوق فروشگاه در صورت رضایت بازنشسته، نوع خرید را به صورت اعتباری منظور می کند.

– به منظور اطمینان از مراجعه خود بازنشسته و وظیفه بگیر و جلوگیری از سوء استفاده از کارتهای بازنشستگان گرامی، برای خرید اعتباری می بایست ۵ درصد مبلغ کل خرید به صورت نقدی پرداخت شود.

– در خرید اعتباری کلیه تخفیف های عمومی فروشگاه و تخفیف ۱۸ درصد محصولات پگاه منظور خواهد شد.

لازم به ذکر است:

-در صورتی که مجموع خریدهای صورت گرفته کمتر از ۱۰۰ هزار تومان باشد، خرید مذکور به صورت نقدی لحاظ گردیده و بازنشستگان و وظیفه بگیران محترم همچنان می توانند از کلیه تخفیف های عمومی فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش و تخفیف ۱۸درصدی محصولات پگاه بهره مند گردند.
-در صورت خرید نقدی بیش از ۱۲۰هزار تومان (که شامل کالاهای تعزیراتی هم نباشد)، بازنشستگان و وظیفه بگیران محترم می توانند علاوه بر تخفیفات عمومی فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش و تخفیف ۱۸درصدی محصولات پگاه، از تخفیف ۳.۵ درصد ویژه بازنشستگان نیز برخوردار گردند.

جهت اطلاع از آدرس شعب فروشگاه های افق کوروش، به لینک زیر مراجعه فرمایید:

آدرس شعب افق کوروش

برای اطلاع از اخبار، به سایت اطلاع‌رسانی صندوق بازنشستگی کشوری مراجعه یا ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.